Rezidencia Lesná
  1. Domov
  2. O projekte

O projekte

O projekte

Rezidencia Stará Lesná sú ideálnym miestom na oddych v každom ročnom období. Predurčuje ich k tomu najmä samotná poloha – sú vstupnou bránou do srdca Vysokých Tatier, ktoré každoročne ohurujú tisíce turistov zo Slovenska aj zahraničia.

Rezidencia Stará Lesná je ideálnym miestom nielen pre trávenie voľného času, ale aj pre investovanie do nehnuteľností s rýchlou návratnosťou investície.

Rezidencia Stará Lesná svojou polohou ponúka široké možnosti športového vyžitia a oddychu. Nachádza sa v blízkosti obľúbeného Lyžiarskeho strediska v Tatranskej Lomnici 4 km. Jeho súčasťou je aj zjazdovka v Lomnickom sedle 2 190 m. n.m., ktorá poteší každého priaznivca adrenalínu a kvalitnej lyžovačky. Naprázdno však neobídu ani deti kde je ideálne miesto pre rodinnú lyžovačku. Samozrejmosťou je lyžiarska škôlka s vlekom a vybavením pre začínajúcich lyžiarov.

Pridanou hodnotou Rezidencie Stará Lesná je tiež bezprostredná blízkosť 18-jamkového golfového ihriska BLACK STORK Veľká Lomnica a turisticky atraktívnych lokalít.

Vzhľadom na výbornú cestnú a železničnú infraštruktúru a výbornú dostupnosť Popradského letiska ponúka Rezidencia Stará Lesná nadštandardnú dostupnosť.

Vysoké Tatry a byty – apartmány v Rezidencia Stará Lesná sú tak zaujímavou lokalitou nielen pre domácu klientelu, ale aj pre zahraničných turistov.

Vysoké Tatry poskytujú domácim ale aj zahraničným návštevníkom množstvo aktivít  počas celého roka v teplejších mesiacoch je to predovšetkým turistika rôzne turistické trasy a počas zimy najmä lyžovanie a iné zimné športy v Poprade veľmi vyhľadávaný Aquapark AQUACITY POPRAD.

V rámci Rezidencie Stará Lesná budú vybudované všetky potrebné inžinierske siete: elektrina, voda, kanalizácia, komunikácie, verejné osvetlenie či optika.

Rezidencia Lesná - O projekte

Galéria Rezidencia Lesná

Rezidencia Lesná 1
Rezidencia Lesná 2
Rezidencia Lesná 3
Rezidencia Lesná 4
Rezidencia Lesná 5
Rezidencia Lesná 6
Rezidencia Lesná 7
Rezidencia Lesná 8
Rezidencia Lesná 9
Rezidencia Lesná 10
Rezidencia Lesná 11
Rezidencia Lesná 12
Rezidencia Lesná 13
Rezidencia Lesná 14
Rezidencia Lesná 15
Rezidencia Lesná 16